MAGAZYN SCOOBY-DOO | KONKURS

maja 25, 2020

Cześć kochani! Dzisiaj chcę Wam pokazać co czeka na dzieciaki w najnowszym magazynie Scooby-Doo. Magazyn jest ogólnodostępny w sklepach, kioskach i marketach. Osobiście ostatnio widziałam go w Tesco. Czemu dziś osobny post tylko o jednym magazynie? Fani Scooby-Doo mogą wziąć udział w fajnym konkursie, z jeszcze fajniejszymi nagrodami dlatego postanowiłam nie pokazywać tutaj wszystkich nowości wydawniczych tak jak robiłam zazwyczaj. Zaczynamy od prezentów, które zgarniają najmłodsi razem z magazynem. Podejrzane wodne balony to coś, co zdecydowanie wykorzystamy, kiedy zrobi się ciepło. Wystarczy, że macie dostęp do wody, napełnicie balony i możecie zaczynać bitwę. Nie mogę się doczekać, kiedy z Oliwką wykorzystamy ten dodatek. Dodatkowo na dzieciaki czeka niespodzianka w postaci piankowych minionków.
W numerze znajdziecie oczywiście komiks, mnóstwo zagadek, trochę wiadomości o najnowszej ramówce boomerang'u, test, malowankę i najważniejsze, czyli konkurs. 


Konkurs jest bardzo prosty a wszystko co należy zrobić to : 


Wypełnić ankietę
Przedstawić Tajemniczą Spółkę w nawiedzonym domu za pomocą pracy plastycznej
Wypełnić kupon konkursowy
Wysłać wszystko na adres
Media Service Zawada al. Stanów Zjednoczonych 51, 04-028 Warszawa
Zgłaszać można się do 30 czerwca.

Zgłosić się warto, bo na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody takie jak: Zegarek AP:PM CLUB, Zestaw Hot Wheels, Pościel Scooby-Doo, Zestawy PlayMobil, Zestawy książek opartych na grze Minecraft, Gry Dzieci kontra rodzice oraz Figurki Gormiti. Ja za wszystkich zgłaszających się gorąco trzymam kciuki i życzę powodzenia.

3 komentarzy

Snapchat

Snapchat

facebook