SPOSÓB NA PORZĄDEK W DZIECIĘCYM POKOJU | WOREK

kwietnia 19, 2020

Cześć wszystkim! Dzisiaj pokażemy i zrecenzujemy cudowną rzecz, która przyda się w każdym dziecięcym pokoju. Mam na myśli worek na zabawki od naszej cudownej Brokatki, którą mieliście okazję poznać w poprzednim wpisie. Co wspólnego z porządkiem ma worek na zabawki? Ma bardzo dużo i zaraz się o tym przekonacie. Moja Oliwka jest dzieckiem uwielbiającym zbierać małe zabawki i kolekcjonować różne serie a ja zawsze zastanawiam się co mam z tymi małymi pierdółkami zrobić, bo wiadomo, że nie wszystko może stać bezpośrednio na półkach. Na takie małe zabawki fajnie by było znaleźć dobre miejsce, tak żeby dziecko zawsze miało je pod ręką, łatwo je sprzątało i co najważniejsze nie zgubiło ich.
Zatem jaki jest mój sposób na radzenie sobie z porozrzucanymi zabawkami? Otóż jest to worek na zabawki ze ściągaczem. Zastanawiacie się jak to, zwykły worek? Dokładnie tak, woreczek ten posiada ściągacz, dwie rączki, przez co przypomina też trochę torebkę, można go powiesić i łatwo przenosić. Może służyć jako mata do zabawy. Idealnie sprawdzi się też jako woreczek podróżny, bo świetnie zapakować z dzieckiem ulubione zabawki, a potem tylko użyć ściągacza tak, żeby nic się nie wysypało i można jechać w drogę, dodatkowo wszystko będziemy mieli pod ręką i łatwo będzie wyjąć coś w razie potrzeby.
Do woreczka Oliwka zapakowała swoje ulubione PetShopy, parę figurek Lol's i inne zabawki. Powiesiła go na wieszaku w swoim pokoju, kiedy chce się pobawić wystarczy, że ściągnie worek i zwyczajnie go rozciągnie przez co worek przekształci się w matę do zabawy. (teraz mój ulubiony fragment), Jeśli Oliwka nie chcę się już bawić albo wychodzimy gdzieś i trzeba szybko posprzątać wystarczy, że pociągnie za ściągacz i mata do zabawy znów przekształca się w worek, który przechowuje wszystkie jej ulubione zabawki. Wszystkim rodzicom polecam takie rozwiązanie, bo bardzo ułatwia życie. Takie woreczki są dostępne w różnych rozmiarach a dzięki nim sprzątanie dziecięcego pokoju jest dużo łatwiejsze i prostsze.


Woreczki można zamówić tutaj : 
Facebook - Brokatka   Instagram - Brokatkapl  Strona Internetowa - Brokatka.pl

3 komentarzy

  1. Nie posiadam czego takiego, ale mamy różne kosze na zabawki. Dzieci potrafią pomagać nam w sprzątaniu i idzie to nawet całkiem sprawnie. Lubią też wkładać zabawki do szuflad i na półki.

    OdpowiedzUsuń
  2. My mamy metodę pudełkową, która świetnie się sprawdza :) Mamy naprawdę dużo tych pudełek!

    OdpowiedzUsuń
  3. 30 yrs old VP Quality Control Cami Nye, hailing from Woodstock enjoys watching movies like "Truman Show, The" and Pottery. Took a trip to Historic Fortified Town of Campeche and drives a Ferrari 250 GT Series 1 Cabriolet. kliknij po wiecej informacji

    OdpowiedzUsuń

Snapchat

Snapchat

facebook