NASZE ŚNIADANIE Z VISOLVITEM

grudnia 30, 2019

Hej kochani dzisiaj będzie ostatni post w 2019 roku. Ciężko uwierzyć, że kolejny rok właśnie się kończy, ale już nie mogę się doczekać, kiedy wkroczymy w ten nowy 2020. Wiem, że przyniesie on wiele niespodzianek i mam nadzieję, że wiele dobrego. Jeśli chodzi o postanowienia, to nie mam żadnych, nie chce sobie stawiać celów, których potem może nie uda mi się zrealizować. Chcę być po prostu jeszcze lepszą wersją siebie i do tego będę dążyć. W dzisiejszym poście chcę Wam pokazać rewelacyjną paczkę, którą dostałyśmy od Visolvitu. Kto go nie zna? Ja z Visolvitem poznałam się już kilkanaście lat temu, kiedy byłam dzieckiem, a teraz poznała go również Oliwka. Czym jest Visolvit? To suplement diety dla dzieci po 3 roku życia wspomagający prawidłowy rozwój. Zawiera mnóstwo witamin dbających o zdrowe oczy, mocne kości i układ odpornościowy. Jego kultowy pomarańczowy smak zadowoli każde podniebienie. Nie zawiera żadnych sztucznych substancji i barwników.
Czym jest dla nas idealne śniadanie? Uwierzcie, że jako mama Oliwki mam bardzo utrudnione zadanie, jeśli chodzi o nasze śniadania. Moja córka jest bardzo wybredna i mogę ją określić tytułem małego niejadka. Zrozumieją mnie wszystkie mamy, które przy śniadaniu odliczają do 3, nakłaniają na wszystkie sposoby, żeby dzieciaki zjadły kolejny kęs czy też wycinają wymyślne kształty z kanapek. Żeby oszczędzić sobie i Oliwce stresu zrobiłam sobie w głowie liste kilku propozycji, które lubi i je bardzo chętnie. Nie próbuję jej wmuszać na siłę czegoś, co fakt faktem jest zdrowe, ale będziemy się przy tym kłócić pół godziny, to nie miałoby sensu. Wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia i powinien zawierać same dobre składniki. Dlatego korzystam z produktów, które zapewnią Oliwce energię i dostarczą odżywczych składników. Pierwsza obowiązkowa rzecz na naszej liście to jajka. Mamy wielkie szczęście, bo moja babcia dosłownie za płotem hoduje kilkanaście kur, które dostarczają nam zdrowe jajka z wolnego i bezstresowego chowu. Oliwka jajka je prawie w każdej postaci a dodatkowym plusem jest to, że mogę z nich zrobić również naleśniki czy ,,pankejki". Kolejnym obowiązkowym produktem jest prawdziwe masło, nie żadne masłopodobne. Nie tylko Oliwia, ale również ja z mężem nie wyobrażamy sobie już używania czegoś, co masło przypomina jedynie z wyglądu. Do śniadaniowej listy trafiają również warzywa, a najważniejsze są zielone ogórki. Razem z Oliwką kroimy je paseczki lub plasterki. W sezonie mamy za domem zasadzone nasze, zdrowe ogórki bez żadnych ulepszaczy. Jeśli chodzi o wędliny, to mój wybór jest bardzo ograniczony. Zero żyłek, dodatków, najlepiej z indyka lub kurczaka.
Kiedy dla mnie idealne śniadanie to przede wszystkim zdrowe i pożywne śniadanie to dla Oliwki idealne śniadanie jest czymś, co po prostu lubi i może to przygotować razem ze mną. Zauważyłam, że najbardziej jej smakuje coś, co sama pokroi, wymiesza i ułoży sobie na talerzyku. Wiadomo, że czas nie zawsze na to pozwala, ale jeśli tylko możemy, Oliwka bierze czynny udział w przygotowaniu posiłku. Jako pyszny i zdrowy dodatek, który dopełnia cały posiłek, podaję Oliwce szklankę wcześniej już wspomnianego Visolvitu. Na szczęście pomarańczowy, musujący napój jej zasmakował i codziennie dostarcza jej wszystkich składników, których potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Piszcie czy znacie Visolvit, powiem Wam, że smak nie zmienił się od lat, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.

Jesteśmy #TeamVisolvit

3 komentarzy

  1. Teraz witaminki są bardzo ważne:)

    OdpowiedzUsuń
  2. 31 year old Developer II Jilly Whitten, hailing from Etobicoke enjoys watching movies like The Golden Cage and Bird watching. Took a trip to Heritage of Mercury. Almadén and Idrija and drives a Ferrari 375 MM Berlinetta. skocz tutaj

    OdpowiedzUsuń

Snapchat

Snapchat

facebook