CO W LISTOPADOWYCH GAZETKACH PISZCZY

listopada 28, 2019

Dzisiaj mamy do zrecenzowania kolejną mega paczkę od Media Service Zawada. Mega pod względem wielkości, zawartości i w sumie to wszystkiego. Jak zwykle zawartość z samymi ulubieńcami Oliwki, choć było kilka nieznanych postaci i gadżetów. Zaczynamy od sekretnika z laleczkami Lol's, którego zostawiam Oliwce na czasy szkolne, bo jest naprawdę rewelacyjny. Środek mogłabym porównać trochę z dawnym pamiętnikiem lub złotymi myślami. Można tam wpisać wszystkie swoje sekrety, opisać najlepsze koleżanki czy też ulubione zajęcia. Jeśli miała się cofnąć o kilkanaście lat, to bardzo chciałabym mieć taki sekretnik.
Dalej mamy gazetkę, również z laleczkami Lol's a w środku mnóstwo zagadek, zadań, rebusów i nawet gra planszowa. Zapomniałam dodać o naklejkach, które są podzielone na te, które wykorzystujemy do rozwiązywania zadań oraz te, które dziecko może wykorzystać w dowolny sposób.
Kolejna jest książeczka z Psim Patrolem i aż 500 naklejek. W środku znajdziemy malowanki, plakaty, ćwiczenia, łamigłówki, zagadki i wiele wiele innych. Ta książeczka to prawdziwy hit i ulubieniec Oliwki. Mieliśmy już wcześniej taką samą z serii Lol's i również była strzałem w dziesiątkę.
Kolejna jest Świnka Peppa i Zabawy w lesie. Zaczynamy od strony z fajnymi ćwiczeniami dla dziecka, dalej musimy popracować z naklejkami dołączonymi do książeczki, potem musimy narysować swój ulubiony owoc, a następnie poszukać różnic na obrazku z biwaku w lesie. To tylko kilka rozrywek, które czekają na dzieciaki w tej fajnej publikacji.
Dalej mamy nieznany nam magazyn, zawierającą mnóstwo komiksów i świetne złote okulary jako dodatek. Książkę Blaze'a z bajką do czytania oraz znane nam już magazyny takie jak Winx, Świnka Peppa, Super Wings i Nick.Jr. Wszystkie magazyny naszpikowane świetnymi dodatkami i prezentami w postaci breloczków, płyt z bajkami i filmami, a nawet bransoletkami do samodzielnego zdobienia.


Jeśli Wasze dzieciaki lubią zabawę połączoną z nauką to bardzo polecam
publikacje Media Service Zawada.

3 komentarzy

  1. LOl coś dla moich dziewczynek:) wszystkie gazetki bardzo ciekawie wyglądają:)

    OdpowiedzUsuń
  2. U nas królują bardziej chłopięce gazetki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie gazetki zawsze robią szał u dzieciaków.

    OdpowiedzUsuń

Snapchat

Snapchat

facebook