BAJKOWY ŚWIAT ZAGADEK I ZABAWY - MEDIA SERVICE ZAWADA

sierpnia 02, 2019

Cześć wszystkim! Dzisiaj kolejna recenzja bajkowych książeczek i magazynów od Media Service Zawada. Mam wrażenie, że niedługo będę musiała dokupić jakiś dodatkowy regał do pokoju Oliwki, bo ilość jej rzeczy do zabawy mnie przeraża. Jeśli o zabawie mowa opowiem Wam dziś, jak fajnie spędziłyśmy czas, otwierając najnowszą paczkę od MSZ.
Zaczniemy od książeczeczki LOL Surprise Modne Zabawy. Już na pierwszych stronach czekają na nas dwie laleczki, którym musimy dopasować i wybrać ubranie z dołączonych do książeczki naklejek. Oprócz ubrania możemy im również dokleić akcesoria takie jak słuchawki albo okulary. Kolejne strony to quizy, tajne wiadomości i inne ciekawe zadania. Jednym z nich jest zaprojektowanie trzech koszulek przy pomocy naklejek i oczywiście wyobraźni. Zadanie, które bardzo spodobało się Oliwce to stworzenie trzech zwierzęcych przyjaciół dla trzech laleczek LOL's. Na kolejnych stronach możemy zaprojektować szkolny mundurek oraz stroje na imprezę. Oliwka ma 4 lata i wiadomo, że potrzebuje pomocy z niektórymi zadaniami a ja chętnie jej tę pomoc oferuję, bo naprawdę lubię taką formę wspólnego spędzania czasu.

Kolejna książeczka to zabawa z Psim Patrolem. Na stronie 2, 10 i 12 mamy szanse lepiej poznać Zumę, Trackera i Everest. Pieski zapraszają dzieciaki do wspólnej zabawy. Na najmłodszych czeka dużo zadań na spostrzegawczość, doskonalenie pisowni i liczenie.
Kolejna rzecz z paczki to wydanie specjalne magazynu Mini Mini i ogromny prezent w postaci tajemniczego zwierzaka. Nigdy nie widziałam tej serii zwierzątek i zdecydowanie była to nowość w kolekcji Oliwki. Zwierzątko śmiesznie rusza oczami a w zestawie dołączony jest też fajny podstawek. 
Czas na znanego i lubianego pieska Scooby-Doo. Do magazynu dołączone zostały prezenty w postaci dwóch slimów, kart kolekcjonerskich i magicznego notesika, który u Oliwki wywołał największą radość. Strony notesu są czarne a zamiast ołówka dostajemy drewnianą pałeczkę, która robi całą robotę. Czarne strony to tylko przykrywka, bo pod czarną warstwą kryje się tęczowa strona, więc wszystko, co narysujemy będzie różnokolorowe. W magazynie znajdziemy komiksy, quizy, labirynty i krzyżówki.
Teraz pod lupę bierzemy magazyn Winx Club. Niespodzianki dołączone do magazynu to gwiazdkowy slime, który można włożyć do specjalnego wisiorka i etui na telefon. W środku znajdziemy mnóstwo fajnych zadań i opowieści. Jeśli dziecko ma koleżankę, mają szansę zorganizować mini teatrzyk, bohaterka bajki krok po kroku tłumaczy jak o zrobić. Na kolejnych stronach magazyn przekształca się w prawdziwą gazetę modową dla małych dziewczynek. Nie może tutaj zabraknąć komiksu i labiryntu do rozwiązania. Na samym końcu wróżkowy horoskop.
Wydanie specjalne magazynu LOL Surprise zawierało naprawdę wiele prezentów. Naklejki, mini kosmetyczka, ołówek i stempelek do Lolsowej zabawy. W gazecie oczywiście wszystko o laleczkach, tutorial jak zrobić wakacyjne paznokcie, plakat i zgadywanka.
Ostatnie już rzeczy to genialna malowanka z dołączonymi farbkami i pędzelkiem oraz książeczka z zadaniami i naklejkami. W książeczce znajdziemy aż...500 naklejek, które pomagają nam rozwiązywać zadania. Na początku dwa labirynty, kolejne zadania to znalezienie różnic i przeróżne zagadki. Dziewczynki mają też szansę pokolorować selfie Leading Baby oraz narysować swoje trzy marzenia. Na koniec mnóstwo Lolsowych kolorowanek, które możemy również udekorować naklejkami.

Kolejne publikacje Media Service Zawada dostarczyły nam mnóstwo zabawy a Oliwka zdecydowanie stała się wielką fanką LOL Surprise. Przypominam, że wszystkie książeczki i magazyny bez problemu znajdziecie w kioskach i marketach.

4 komentarzy

Snapchat

Snapchat

facebook