ZOO SAFARI BORYSEW - WAKACJE START !

lipca 01, 2017

Cześć kochani! W dzisiejszym poście chciałabym pokazać Wam, krótką fotorelację z naszej pierwszej Wakacyjnej wycieczki. Co prawda odwiedzone przez nas mieście jest całkiem blisko nas, ale chcieliśmy je zobaczyć razem z Oliwką. Nasz cel podróży to Zoo Safari znajdujące się w miejscowości Borysew w województwie łódzkim. Postawiliśmy na kontakt z przyrodą ze względu na naszą córkę, której wycieczka bardzo się podobała i z ciekawością oglądała zwierzęta, które do tej pory widziała tylko na obrazkach. Mając małe dziecko podróże, muszą być przemyślane, zaplanowane i dopasowane do okoliczności. Już dzień wcześniej wszystko zorganizowaliśmy, na stronie Zoo sprawdziliśmy regulamin i cennik. Pobudka, śniadanie, pakowanie tego, co niezbędne i w drogę. Już przy wejściu przywitały nas piękne, kolorowe papugi a zaraz za nimi kolejne zwierzaki. Bardzo podobało mi się, że w przypadku tego miejsca nie mamy do czynienia ze zwierzętami w klatkach. Każde z nich ma ogromny wybieg, pastwisko lub miejsce przystosowane specjalne do gatunku. Zoo podzielone jest na kilka stref i posiada doskonałe oznakowanie, co bardzo ułatwia zwiedzanie. Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej. Na terenie Zoo jest również miejsce przypominające figloraj, restauracja oraz fenomenalne mini Zoo, w którym dzieci mogą mieć bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Oliwka była zachwycona i jeszcze kilka dni po naszej wycieczce opowiadała wszystkim, że chciała wziąć dużego kocura do domu. Nasz pierwszy wakacyjny przystanek zaliczony. Miejsce idealne na wycieczkę z dzieckiem, ale zauważyłam też, że mnóstwo par wybrało taką formę spędzania wspólnego czasu. Podczas zwiedzania złapała nas ogromna ulewa dlatego nie mamy zdjęć wszystkich zwierząt ale zapraszam do obejrzenia naszej małej fotorelacji. Teraz planujemy kolejny wyjazd, tym razem dłuższy. Mamy zamiar wybrać się nad polskie Morze. Miejscowość i termin nie jest jeszcze do końca ustalona, ale w wolnej chwili na pewno uda nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik.
A Wy jak spędzacie wakacje?


Jeśli masz pytania - zapytaj tutaj http://ask.fm/creamshine
Zaobserwuj mnie na instagramie - 
http://instagram.com/creamshine

Bądź na bieżąco i dodaj mnie na snapchacie - creamshine

>> Subskrybuj mnie na YouTube - 
mój kanał 

9 komentarzy

 1. Nigdy nie byliśmy w tym zoo, ale mam nadzieję, że uda nam się nadrobić to.

  Zapraszam do mojego Książkowego świata

  OdpowiedzUsuń
 2. Raz byłam na takim Zoo Safari i jest to super sprawa :)

  Pozdrawiam, Tak Po Prostu BLOG :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o naprawdę super! świetne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro Ty masz blisko do ZOO Safari w Borysewie i ja również to znaczy, że mieszkamy gdzieś niedaleko siebie :D. Świetna fotorelacja, lubię to miejsce, ale polecam ZOO we Wrocławiu, tamto dopiero robi wrażenie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie wybrałabym się tamm :)) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie tam :)
  Kochana chciałabym cię zaprosić do grupy na FB : https://www.facebook.com/groups/124238751499996/?ref=group_header
  Jesli masz ochotę - dołącz, będzie Nam łatwiej sobie pomagać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę odwiedzić te safari, uwielbiam takie miejsca:)

  OdpowiedzUsuń
 8. 56 yrs old Technical Writer Luce Edmundson, hailing from Thorold enjoys watching movies like Tattooed Life (Irezumi ichidai) and Origami. Took a trip to Monastery and Site of the Escurial and drives a Ferrari 250 SWB Berlinetta Competizione. sprawdz ten link tutaj teraz

  OdpowiedzUsuń

Snapchat

Snapchat

facebook