MARCOWE ŚWIĘTA Z BONPRIX - WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

marca 29, 2017

Hej kochani! Nareszcie udało mi się skończyć prace nad nowym wyglądem bloga. Kilka elementów wymaga jeszcze poprawki ale to już sprawy dosłownie kosmetyczne. Prawie cały miesiąc męczyłam się nad zmianą szablonu. Mimo tego, że chodziłam do technikum informatycznego HTML nie jest moim przyjacielem. Albo nie uważałam na lekcjach albo po prostu ominęli temat, który jest mi aktualnie najbardziej potrzebny. Mimo wszystkich przeciwności losu poradziłam sobie. Sama krok po kroku zmieniałam, modyfikowałam i ulepszałam jak tylko mogłam. Przejrzałam kilkadziesiąt stron i poradników, udowadniając samej sobie, że wszystko jest możliwe jeśli tylko chcemy. Tak samo jak marcowe Święta. Oliwka ubrana w strój mikołajki od Bonprix w grudniu czy w marcu i tak wygląda obłędnie. Ja zarzuciłam na siebie elegancki, mieniący się kombinezon, który zamówiłam razem ze świątecznym strojem Oliwki właśnie na zeszłoroczne Święta. W grudniu nie zawsze był czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Sprzątanie, gotowanie i robienie za Świętego Mikołaja jest strasznie pracochłonne, dlatego my na spokojnie zrobiłyśmy świąteczne zdjęcia w marcu. Dodatkowo troszkę mnie ubyło, moja buzia nie wygląda już jak kula od kręgli więc zdecydowanie wolę to marcowe fotografowanie. Absolutnie muszę popracować nad organizacją. Chcę już wrócić do regularnego pisania postów. Blog na prawdę dużo dla mnie znaczy, powiedzcie jak podoba się Wam nowa odsłona?
Świąteczny strój Oliwki - (link) / Kombinezon - (link) / Bonprix.pl

Jeśli masz pytania - zapytaj tutaj 
http://ask.fm/creamshine

Zaobserwuj mnie na instagramie - 
http://instagram.com/creamshine

Bądź na bieżąco i dodaj mnie na snapchacie - creamshine

>> Subskrybuj mnie na YouTube - 
mój kanał

5 komentarzy

 1. Że mikołaj? :D No to... pysznego karpia Wam życzę :D :* hehe
  Moją opinie o wyglądzie znasz, jest pięknie i drażni mnie tylko jedna jedyna rzecz, ale ona jest mało istotna przy całej reszcie. Jestem dumna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale uroczo wyglądacie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 37 year old Research Nurse Salmon Aldred, hailing from Saint-Sauveur-des-Monts enjoys watching movies like "Craigslist Killer, The " and Gardening. Took a trip to Kalwaria Zebrzydowska: Pilgrimage Park and drives a Ferrari 340 Mexico Coupe. skocz do tej strony

  OdpowiedzUsuń

Snapchat

Snapchat

facebook